Buy Avada

Z radością informujemy, że Bio Berry zdobyło zaszczytne 2 miejsce na turnieju BioTytani 2024! W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn, złożonych z przedstawicieli firm ekologicznych z całej Polski. To było niezwykłe wydarzenie, pełne sportowych emocji, rywalizacji i integracji środowiska ekologicznego.

Turniej BioTytani 2024

Turniej BioTytani to wyjątkowa inicjatywa, mająca na celu promowanie zdrowego trybu życia oraz integrację firm działających w sektorze żywności ekologicznej. Drużyny rywalizowały w dyscyplinie piłki nożnej, a wszystko w duchu fair play i wspólnego dbania o naszą planetę. Bio Berry od samego początku wykazało się niezwykłym zaangażowaniem i sportowym duchem, co ostatecznie zaowocowało zdobyciem 2 miejsca w klasyfikacji ogólnej.

Gala BioTytani 2024

Wieczorem, po emocjonujących rozgrywkach, odbyła się uroczysta Gala 2024, podczas której zostaliśmy uhonorowani statuetką za wsparcie działań Polskiej Izby Żywności Ekologicznej oraz przygotowanie rozgrywek. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy na rzecz promowania ekologicznego stylu życia i produkcji żywności.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali – naszym pracownikom, partnerom i sympatykom. Wasze wsparcie i zaangażowanie są nieocenione. Gratulujemy również wszystkim uczestnikom turnieju BioTytani 2024 – każda drużyna wniosła coś wyjątkowego do tego wydarzenia.

Zapraszamy do śledzenia naszych dalszych działań i dołączania do inicjatyw promujących ekologię i zdrowy styl życia. Razem możemy zdziałać wiele!